Certyfikat ISO i HACCP

Zarządzanie jakością to jeden z najważniejszych elementów kreujących konkurencyjność naszej firmy. Systemy HACCP oraz ISO, to narzędzia niezbędne w doskonaleniu jakości.Skutecznie łączymy zasady i wymagania obu systemów z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP – Good Manufacturing Practice) i Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP – Good Hygiene Practice) w odniesieniu do realizowanych procesów produkcyjnych.

Takie działania sygnalizują wszystkim naszym odbiorcom i konsumentom, że nabywana przez nich żywność jest całkowicie bezpieczna, a firma YABRA stosuje wszelkie zabezpieczenia mogące uchronić żywność przed potencjonalnymi zagrożeniami zdrowotnymi. Wdrożone przez nas systemy zarządzania jakością oparte są na wymaganiach zawartych w normach międzynarodowych. Są one spójne i zintegrowane, a także posiadają aktualne certyfikaty wydane przez akredytowane jednostki kontrolne.

powrót do aktualności

Super Secret Developer Menu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

X

Key buffer:

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera